Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Uwaga

Zajmujemy się również prowadzeniem kursów pierwszej pomocy, sprawujemy opiekę medyczną na imprezach sportowych

Prezent Świateczny- karnet zabiegowy

Podaruj swoim bliskim wspaniały prezent Mikołajowo-Świateczny:) Firma KINESIO oferuje eleganckie karnety na dowolna ilość i rodzaj zabiegów do zrealizowania w Naszych Gabinetach: w Słupcu lub Nowej Rudzie

Praca ze sportowcami

 

Okres wakacyjny obfitował w pracę ze sportowcami:

- Magdalena Zamolska w tym roku uczestniczyla w przygotowaniu kolarzy górskich pełniac opiekę fizjoterapeutyczna na zgrupowaniu przygotowawczym Kadry Narodowej do Mistrzostw Świata. Zgrupowanie odbywało się w Livigno we Włoszech, swoja pracę z zawodnikami kontynuowała podczas Mistrzostwa Świata które odbyły się w RPA. Zawody te zakończyły się sukcesem w postaci Srebrnego Medalu Majki Włoszczowskiej i w zwiazku z tym składamy jej ogromne gratulacje :)

- W lipcu w Brzegu Dolnym odbyło się zgrupowanie przygotowawcze do Mistrzostw Europy Kadry Narodowej Juniorek i Kadetek w Tenisie Stołowym a firma KINESIO zapewniała zawodnikom opiekę fizjoterapeutyczna. 

- w lipcu odbył się w Nowej Rudzie obóz przygotowawczy dla Siatkarek z klubu sportowego GLKS Nadarzyn- z którym firma KINESIO od ponad roku ściśle współpracuje dbajac o zdrowie młodych sportowców. Opieka medyczna była kontynuowana na kolejnym obozie w Wiśniowej Górze.

- w lipcu odbył się również obóz przygotowawczy sekcji Piłki Ręcznej Mężczyzn- WKS Ślask Wrocław, która w tym sezonie ma aspiracje awansu do Superligii Piłki Ręcznej oraz Bokserów z klubu Red Corner z Opola. Zawodnicy tych sekcji korzystali w trakcie przygotowań z pomocy rehabilitantów KINESIO

WSZYSTKIM SPORTOWCOM DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ I ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW!

 

Wielkanoc

Zdrowych, radosnych i spokojnych Świat Wielkiej Nocy oraz smacznego jajka i mokrego dyngusa życzy zespół KINESIO :)

Rozwój i Kształcenie Naszych Terapeutów

W ostatnim czasie dużo się działo, firma cały czas się rozwija a to dzięki terapeutom, którzy stale podnosza swoje kwalifikacje:

- za nim pierwszy rok w belgijskiej szkole osteopatii FICO, dzięki pomyślnie zdanym egzaminom w czerwcu awansowaliśmy na 2 rok studiów.

- Krysia Dziewanowska ukończyła 1,5-roczny kurs Terapia Manualna Holistyczna wg Rakowskiego, który składał się z 6 modułów

- Dorota Mysza ukończyła kurs "Terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu"

- Kamil Hujdus i Magda Zamolska rozpoczęli 2-letni cykl kształcenia w zakresie Medycyny Ortopedycznej wg Cyriax'a

VI-ty zjazd Osteopatów

Za nami już 6-ty zjazd w belgijskiej szkole osteopatii FICO. Tematyka zajęć była poświęcona badaniu klinicznemu dzięki któremu różnicujemy pochodzenie bólu np. ze stawu krzyżowo-biodrowego, odcinka lędźwiowego czy stawu biodrowego. Kolejne zajęcia, to techniki osteopatyczne stopy, których zastosowanie będzie przydatne szczególnie po urazach.

Za nami już 6-ty zjazd w belgijskiej szkole osteopatii FICO. Tematyka zajęć była poświęcona badaniu klinicznemu dzięki któremu różnicujemy pochodzenie bólu np. ze stawu krzyżowo-biodrowego, odcinka lędźwiowego czy stawu biodrowego. Kolejne  zajęcia, to techniki osteopatyczne stopy, których zastosowanie będzie przydatne szczególnie po urazach.

www.rehabilitacjakinesio.pl